Back to all Post

Şifa, yaşamımıza bedenimizi anlamakla gelir.

Şifa, yaşamımıza bedenimizi anlamakla gelir.

Kozmik Enerji Şifa Yöntemi ile, küçük oğluma TİP 1 Diabet teşhisi konulması ve modern tıbbın ‘uğraşmayın, geçmez’ demesi üzerine, alternatif yollar aradığım sırada tanıştım.
Ne olduğundan halen emin değilim. Ancak hayatıma çok etkili dokunuşlar yaptığını bizzat deneyimledim.
Sonrasında, uygulayan kişiler ve uygulama şekilleri nedeniyle bu tekniği görmezden gelmek istedim. Yok varsaydım.
Lakin şu anki bilincime göre beş altı yıl yoğun emek verdiğim ve hayatıma katkı sağlayan bu kısım ile de bütünleşmeye ve onu kabul etmeye ihtiyacım var.
O anki ben , içinde bulunduğum koşullarda en iyisini seçmiş.
Bunu şimdi daha net görüyor ve verdiğim kararların sorumluluğunu almak istiyorum.
Kozmik enerji şifa tekniği ile tanışmadan önce hiç meditasyon yapmamıştım, çok sık omuz ve baş ağrılarım hatta mide ağrılarım vardı, bedenimden gelen sinyalleri ısrarla anlamak istemeyen bir yaşam şekli sürüyordum. Hayatımda ‘mecburum’ düşüncesinin şekillendirdiği davranış kalıpları bir hayli fazla idi.
Kozmik enerji şifa tekniğini kullandığım yıllar boyunca onlarca kitap okudum, mental ağırlıklı kimliğim ruhsal olarak da farklı bir algı ve bütünlük seviyesine erişti. Sakinledim, yavaşladım, beden duyarlılığım ve algılarım açıldı, başkasının sınırlarını ihlal edip onların duygularının sorumluluğunu almamayı öğrendim.
O nedenle bu süreçte çok etkilendiğim ve bence Kozmik Enerji Şifa tekniğinin ne olduğunu anlamama çok katkı sağlayan ‘Şifayı Bedeninde Ara- DR Christine Page’ın kitabından esinlenerek hazırladığım yazılarla bir blog açtım.
O blogu maalesef tamamlayamadım. Kitabın kalp çakra, boğaz çakrası ve üçüncü göz çakrası hastalıkları halen yazmamı bekliyor.
Kimbilir belki bugünden sonra yazabilirim.
Keyifli okumalar dilerim[/vc_column_text][vc_column_text]

Add Your Comment

MUTLU İNSAN

Duygusal Olarak Özgürdür

@2021 Esin Erek. All Rights Reserved.